Malta'da Eğitim, Malta Eğitim, Maltada Eğitim


Malta Dil Okulları
Dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler...
Malta Yaz Okulları
Yaz Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler
Malta Hakkında
Ülke hakkında tanıtıcı bilgiler
LiveZilla Live Help
Malta da Eğitim, malta da eğitim, maltada egitim

Malta Dil Okulları

Malta'da Eğitim konusunda kalite ve bilgi birikiminden yararlandığımız anlaşmalı okullarımız arasından istediğinizi seçerek, kurslar, kurs süreleri, kurs ücretleri, konaklama seçenekleri, konaklama ücretleri, ekstra ücretler, kitap ve materyal ücretleri, vize ücretleri gibi konularda ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yine aynı sayfalardan Malta'da Eğitim almak istediğiniz okulu seçerek bize ulaşabilir ve Malta'da ingilizce öğrenmek için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Danışmanlarımız konuyla ilgili olarak ayrıntılı bilgi vermekten ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

EC İngiliz kökenli bir okuldur ve Malta’daki okulunda da İngiltere’deki eğitim sistemi uygulanmaktadır. EC, Malta’ nın en güzel şehri olan St Julians’  ın merkezinde bulunmaktadır ve bütün restoran, cafe, club, eğlence ve alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir. EC’ de eğitim alan öğrenciler okulun kendine ait plajından ücretsiz yararlanabilmekte, çok uygun bir fiyatla 5 yıldızlı bir otelle ortak kullanılan yüzme havuzu ve fitness merkezinden yararlanabilmektedir.


ESE Dil okuluMalta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir ingilizce dil eğitimi merkezidir ve Malta'nın en canlı şehri olan ve Maltada eğlencenin de merkezi konumunda olan St. Julians'ta kurulmuştur. Maltada Dil eğitimi için gelen öğrenciler, okulun kendi plaj ve havuzunun bulunduğu Beach Club'dan ücretsiz faydalanabilmektedir...

LAL Language Centres Akdeniz’in en güzel adalarından biri olan Malta’nın adalar grubundan Gozo adasında 2006 yılından beri modern binasında İngilizce eğitimi sunmaktadır. Gozo adası Malta adasına 20 dakikalık feribot mesafesinde yer alır. Muhteşem denizi, spor sporları ve dalış imkanı ile ünlü güzel bir Akdeniz adasıdır. LAL Language Centres’in eğitim binasında klimalı ferah sınıflar, internet café , ücretsiz Wi-Fi ve kafetarya vardır.

Club CLASS Malta’nin sakin bir sehir olan Swieqi’ de bulunmaktadır. En önemli özelliği ise, bütün konaklamalarının okulla aynı yerde olması, ve aile yanı konaklamalarının da okula sadece yürüme mesafesinde bulunmasıdır. Sakin bir bölgede olmasına ragmen, Malta’nın en canlı bölgesi PACEVILLE’e sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir! Bu sayede öğrenciler hem sakin bir yerde eğitime odaklanabilmekte, hem de istedikleri zaman café, restoran ve barların bulunduğu bölgeye ulaşım sağlayabilmektedir. Bulunduğu yerde de market, café ve restoranlar yer almaktadır.

EASY School of Languages, Akdeniz’in küçük ve güzel adası Malta’nın başkenti Valetta’da eğitim vermektedir. Öğrenciler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Birebir dersler, İş İngilizcesi, IELTS sınav hazırlık programları, İngilizce öğretmenleri için kurslar gibi bir çok seçenek mevcuttur. Öğrencilerin keyifli ve etkin öğrenimlerini sağlamak için rahat ve ferah sınıflarda interaktif akıllı tahtalar ve plazma televizyonlar  bulunur.
Easy Dil Okulu

Malta'nın sakin ve güvenli bir bölgesi olan Gzira şehrinde bulunan CHAMBER COLLEGE sunmuş olduğu kaliteli eğitim programları  ve renkli aktiviteleri ile Malta'nın en kaliteli okulları arasında yer almaktadır.Malta Üniversitesi'ne yakın konumu okul için ayrı bir tercih sebebidir.

1998 yılında kurulmuş olan Linguatime School of English Malta'nın en güzel şehirlerinden biri olan Sliema'da deniz kenarında yer alır. Linguatime School of English deneyimli öğretmenleriyle yetişkinler için Genel ve Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi , Özel Ders, ILETS ve TOEFL sınav hazırlık kursları gibi geniş kurs imkanları sunmaktadır.

İngilizce öğrenirken aynı zamanda Akdeniz ikliminin keyfini çıkarmak ister misiniz? O zaman Malta’ya bir göz atın. Malta Sicilya ile Kuzey Afrika arasında konumlanmıştır. ST. Julians’daki okulumuz kesinlikle nefes kesicidir.20.yüzyılın başında benzersiz bir mimari ile inşa edilmiştir. Klasik Roma pasajları ile ST. Julians sessiz bir bölümde konumlanmıştır. Kampusümüz sınıfları, apartmanları, restorantları, bahçeleri, büyük yüzme havuzu, deniz kumu kaplı voleybol sahası ile öğrencilere harika bir çalışma ortamı sunmaktadır.


Ana Sayfa | Malta'da Eğitim | EC Malta | ESE Malta | | Sprachcaffe Malta | Malta vizesi | Malta Yaz Okulu | Malta Hakkında | Bize Ulaşın

 

Copyright © 2009 - 2018 Malta'da Eğitim - maltadaegitim.info - Tüm Hakları Saklıdır