Malta'da Eğitim, Malta Eğitim, Maltada Eğitim


Malta Dil Okulları
Dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler...
Malta Yaz Okulları
Yaz Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler
Malta Hakkında
Ülke hakkında tanıtıcı bilgiler
LiveZilla Live Help
Malta da Eğitim, malta da eğitim, maltada egitim

Malta'da Eğitim

Türkiye'de ingilizce eğitimi veren onlarca kuruluş varken, dil eğitimi konusunda pek çok kurs hergün açılırken neden yurtdışında ingilizce eğitimi alınmalı sorusu akıllarda hep yer etmiştir. Türkiye'deki bunca seçeneğe rağmen, dili kullanıldığı - yaşandığı ülkede öğrenmek, pekiştirmek, kullanma zorunluluğu ile geliştirmek en iyi seçenektir.

Yurtdışında dil eğitimi görmenin gerçek avantajı; öğrencilerin etraflarında gün boyunca konuşulan İngilizce'yi ve/veya diğer dilleri doğal ortamlarında duymaları ve sınıfta öğrendiklerini dışarıda uygulayabilme olanağıdır. 

Türkiye'de bir dil programına katıldığınız zaman eğitimcilerin hepsi yabancı uyruklu dahi olsa ve sürekli yeni öğrendiğiniz dili konuşuyor olsanız da kurstan dışarı adım atar atmaz kendinizi Türkçe'nin içinde bulursunuz.

Malta'da Eğitim programlarımızı seçtiğinizde ise durum tamamen değişir, kursta, sokakta, evde heryerde ingilizce kullanmak zorunda olduğunuzu bilmek ingilizce pratik ve gelişimi için son derece yararlıdır.

Maltada Eğitim veren pek çok dil okulu mevcuttur, biz bu dil okulları içersinden kalitesini ve yeterliliğini belgeler ile kanıtlamış, gerçekten yüksek kalitede eğitim veren kuruluşlar ile çalışmaktayız. Her yıl ortalama 30.000 yabancı öğrenci ingilizce öğrenmek amacıyla Malta'ya gelmektedir. Malta'daki tüm okullar Malta Eğitim Bakanlığı onay ve kontrolünde çalışmaktadır. Ayrıca büyük çoğunluğu da okullar tarafından oluşturulmuş FELTOM ( Federation of English Language Teaching Organisations Malta )' a bağl olarak hizmet vermektedir.

Federation of English Language Teaching Organisations Malta, Malta'daki büyük ve önemli dil okulları tarafından oluşturulmuştur. Bu birlik Malta'da yetkili bakanlıklar olan Eğitim ve Turizm bakanlıkları tarafından tanınmaktadır. Feltom ayrıca malta'nın Ulusal Turizm Organizasyon danışmanı olarak ülkede hizmet vermektedir.

Malta'da Sizler İçin Sağladığımız Eğitim Türleri

Malta'da Eğitim programlarımız içerisinde, Genel İngilizce programlarının yanı sıra, çocuk ve gençlere yönelik yaz dönemi kursları, yaz kampları, Genel ingilizcesini ileri seviyeye getirmek isteyen öğrencilerimiz için yoğun ingilizce eğitim programları, uzun dönem akademik ingilizce eğitimi programları, İş ingilizcesine yönelik özel programlar ve birebir özel dersler yer almaktadır.

Bu Eğitim programlarımızı Malta'da anlaşmalı olduğumuz en seçkin eğitim kurumları aracılığıyla sizlere sağlarken, farklı fiyat ve program seçeneklerini sunmaya çalışmaktayız.

Malta'da Konaklama

Malta Eğitim programlarımız kapsamında dil eğitiminiz süresince Malta'da konaklamanız için pek çok alternatif sunmaya çalışıyoruz. Eğitiminiz süresince Okulların sağladığı yurtlarda kalabilir, sizler için organize ettiğimiz aile yanı konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. bunların yanında daha lüks konaklama seçenekleri de sunmaktayız.

Konaklamalarımız da yarım pansiyon, tam pansiyon gibi farklı türler sunarak sizlere en uygun konaklamayı seçmenizi sağlıyoruz.

Okul harici sosyal ve kültürel aktiviteler

Okulların sağladıkları imkânlar ve tesisler okuldan okula farklılık gösterebilmektedir. Okulların birçoğunda öğrencilerin yararlanabilecekleri internet cafe, kütüphane, dil laboratuvarı, kafeterya vb. hizmetleri bulunmaktadır. Okulların bir kısmında yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Sosyal Etkinlikler, Geziler

Okullar sınıf içi eğitim programlarına ek olarak hafta boyunca çeşitli sosyal ve sportif etkinlikler, hafta sonları çeşitli geziler düzenlemektedirler. Bu etkinliklerin bazıları için maliyet bedelleri talep edilmektedir. Etkinliklere katılıp katılmamak tamamen öğrencinin tercihine bağlıdır.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Malta Eğitiminize karar verme aşamanızda, vize aşamanızda ve eğitiminiz süresince profesyonel eğitim danışmanlarımız yanınızda olarak, sizleri en doğru şekilde yönlendirmeye ve bilgilendirmeye çalışacaklardır.


Ana Sayfa | Malta'da Eğitim | EC Malta | ESE Malta | | Sprachcaffe Malta | Malta vizesi | Malta Yaz Okulu | Malta Hakkında | Bize Ulaşın

 

Copyright © 2009 - 2018 Malta'da Eğitim - maltadaegitim.info - Tüm Hakları Saklıdır